Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy

2 lipca na boiskach przy ulicy Rzecznej odbyła się kolejna edycja Turnieju o Puchar Sołtysa Włosienicy. Amatorskie drużyny rywalizowały w piłce nożnej i siatkowej.

Rekordowa liczba futbolowych drużyn sprawiła, że organizatorzy podjęli decyzję o przeprowadzeniu rozgrywek w systemie pucharowym (po każdym meczu przegrany odpadał). Zgłosiły się następujące ekipy: FC Ulani, Kongo To My, Jelenie w Terenie, OSP Włosienica, Koko Jambo, Leśne Chaszcze, Sygnał i Banda Cygana. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Koko Jambo. W finale uległa jej ekipa Kongo To My. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Sygnału.

 

Nie mniej ekscytujące były rozgrywki w siatkówce. Po rozgrywkach w dwóch grupach drużyny z miejsc drugich walczyły o trzecie miejsce, a zwycięzcy pierwszej fazy zagrali w finale. OSP Włosienica pokonała w nim Sygnał. Natomiast pierwszą trójkę zamknęły Jelenie w Terenie.

 

Zawody otworzył i puchary wręczył sołtys Włosienicy Władysław Zaliński. Turniej został zorganizowany przez Radę Sołecką i Zarząd LKS Sygnał Włosienica. Jako sędziowie rozgrywki poprowadzili Bogdan Grubka i Tomasz Stachura. Nad przebiegiem turnieju czuwał Krzysztof Grubka wspierany przez Jarosława Kędzierskiego.

 

Zdjęcia: LKS Sygnał Włosienica

Tagi

GALERIA