Uniwersytet Każdego Wieku we Włosienicy – zebranie sprawozdawcze

Uniwersytet Każdego Wieku we Włosienicy podsumował miniony rok podczas zebrania sprawozdawczego 14 stycznia.

Studentki i studenci – a także zaproszeni goście: zastępca wójta Halina Musiał, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Jadwiga Szczerbowska oraz sołtys Władysław Zaliński – obejrzeli wzbogaconą komentarzem "na żywo" multimedialną prezentację będącą sprawozdaniem z działań i przedsięwzięć w minionym roku.

 

Członkowie UKW rozpoczęli 2022 rok dziesiątym, jubileuszowym kuligiem w Milówce. Wzięli udział we wszystkich uroczystościach i obchodach świąt narodowych we Włosienicy, jak również w wielu gminnych imprezach. Tradycyjnie już przygotowali dekoracje i prezenty, a także upiekli chleby na dożynki sołeckie. Pomagali Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i zbierali dary dla uchodźców z Ukrainy.

 

Nie zapomnieli też o Dniu Kobiet i Mężczyzn, Mikołajkach, zorganizowali kolejny już rodzinny rajd rowerowy UKW. We wrześniu mieli szczególny powód do świętowania – obchodzili jubileusz 10-lecia utworzenia Uniwersytetu. A poza tym przez cały rok na cotygodniowych spotkaniach wykonywali ozdoby, bukiety, wianki, kartki, dekoracje itp.

Tagi

GALERIA