"Piotruś Pan" we Włosienicy

"Piotruś Pan" to fantastyczny spektakl, który rodzice z Włosienicy przygotowali dla najmłodszych na Mikołajki.

Włosienicka trupa teatralna ma już w dorobku przedstawienia o smerfach i Calineczce. W tym roku na scenie w remizie OSP pojawili się Piotruś Pan, Dzwoneczek, Krokodyl, plemię Indian i piracka brać z budzącym postrach samym swoim wyglądem Kapitanem Hakiem na czele.

Opiekę artystyczną nad aktorami roztoczyła Barbara Szubert, która na co dzień uczy i wychowuje ich dzieci. Na widowni obok dzieci zasiedli goście, którzy nie kryli zachwytu i uznania dla inscenizacji. Wśród nich znaleźli się wójt Mirosław Smolarek z małżonką Beatą, zastępca wójta Halina Musiał i sołtys Włosienicy Władysław Zaliński.