Otwarty Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy

19 maja amatorskie drużyny rywalizowały w Otwartym Turnieju w Piłce Siatkowej i Nożnej o Puchar Sołtysa Włosienicy. Jak co roku zawody przyciągnęły wielu sympatyków sportu nie tylko z Włosienicy.

Tradycyjnie na Turnieju gościł Pan Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz. Mieszkańcy Włosienicy doceniają rekreacyjne i rozrywkowe walory tego typu imprez, więc Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem i gromadzi liczną publiczność.

 

Rozgrywki w piłce siatkowej wygrała drużyna OSP Włosienica z kapitanem Grzegorzem Stachurą. Gospodarzom zapewne pomógł doping kibiców, ale decydujące były umiejętności zawodników. Turniej w piłce nożnej wygrała drużyna „Jelenie” reprezentująca Stawy Monowskie, której kapitanem był Jakub Ludwinek.

 

Należy wyróżnić osoby, które szczególnie się zaangażowały w organizację Turnieju. Mianowicie są to: sędziowie – Władysław Bernaś i Stanisław Płachta; prowadzący i czuwający nad całością – Marek Brandys i Halina Stachura; za opracowanie muzyczne i techniczne odpowiadali Stanisław Krzemień i Władysław Stachura. Podziękowania należą się również osobom, które zadbały o poczęstunek dla zawodników i kibiców. Sołtys Władysław Zaliński zaprasza – do zobaczenia za rok.

GALERIA